השראה, שליחות, סיסטרהוד

אחרי מאות הרצאות מצליחות בישראל ובעולם,  

מיכל ברקאי ברודי בהרצאה שתגרום לכם לבכות, לצחוק, להתרגש  ולהתחבר לאש שבוערת לכם בבטן, 

 על מנהיגות נשית, שליחות ויזמות

סמל-רקע-שקוף-להטמעה-על-בהיר

קטלוג ההרצאות של מיכל ברקאי ברודי:

גל

הרצאת הדגל החדשה והמשודרגת ליום האישה הבינלאומי:

מורדות- על המסע המופלא לחירות של חצי מאוכלוסיית העולם

על המהפכה ששיחררה חצי מאוכלוסיית העולם לחופשי, ואיך נמשיך אותה  יחד מכאן.
איך התחיל ניצוץ קטן של מרד שיצר מדורה אדירה של שינוי בינלאומי? מי היו הנשים שבזכותן יש לנו את החופש להרוויח כסף, לרכוש השכלה, לחלום חלומות ולהגשים אותם? איך בר רפאלי קשורה למסע הזה?  האם ההורות שלנו פוגעת בשליחות שלנו או אולי להפך? ומה יש לאופרה ווינפרי ללמד אותנו בנושא? הרצאה מטלטלת, עוצמתית, מלאת ידע וכלים פרקטיים, אחריה לא תאמינו שלא הכרתם את הסיפור ששינה את מסלול חייכם לנצח,ותוודאו שאש החירות של כולנו לא תכבה לעולם.
(ההרצאה מומלצת לארגונים עסקיים ומתאימה לכל המגדרים)

סמל-רקע-שקוף-להטמעה-על-בהיר

לפרוץ קדימה- על נשים כוח והשפעה

עולם העבודה עבר מהפכה בלתי נתפסת במאה השנים האחרונות. נשים תופסות עמדות מפתח, מקבלות הזדמנויות שלא יכלו לחלום עליהן לפני חמישים שנה ומשפיעות על המציאות במספרי ענק. ובכל זאת, פערי השכר המגדריים עומדים על יותר משלושים אחוז, "קנס האמהות" מכביד על כולנו והחתירה לשוויון בעולם העבודה דורשת בעיקר עוד… המון עבודה.אז למה שוויון מגדרי הוא מקפצה אדירה לרווחיות, פרודוקטיביות ואפקטיביות של כל ארגון עסקי? מה צריך לעשות מחר בבוקר כדי ליצור סביבת עבודה מגוונת ושוויונית? איך נראים נתוני השיוויון המגדרי בישראל בכל תחומי החיים?  ומה צעד הבא של הארגון שלך? 

 הרצאה מלאת כלים פרקטיים, נתונים ותובנות שישפיעו על הארגון שלכם כבר בהפסקת הקפה שאחרי ההרצאה

סמל-רקע-שקוף-להטמעה-על-בהיר
סמל-רקע-שקוף-להטמעה-על-בהיר

מניצוץ בלב לאש שמאירה את העולם

חשיבה יזמית והיכולת לעורר השראה ולפעול מתוכה ליצירת שינוי בעולם היא כלי יקר ערך בימים בהם המציאות כולה מתערערת. אז איך גנדי, שריל סנדברג ואלזה מלמדים אותנו כל מה שצריך לדעת כדי להפוך מחולמים בהקיץ לאנשים שמשנים את העולם? איך קראוון אחד באוויר מביא אותך מפחי הזבל באופקים לשינוי מציאות לרבבות ומה כל זה מלמד אותנו על היכולת שלנו לקחת ניצוץ קטן בלב ולהפוך אותו לאש גדולה של תיקון?  

הרצאה שמשלבת אש אדירה לעשייה והשפעה עם כלים פרקטיים וברורים איך לצאת לדרך כבר עכשיו.

סמל-רקע-שקוף-להטמעה-על-בהיר

הסיסטרהוד- עשו זאת בעצמכן , משק של נחשים למדורת השבט

על שק של נחשים, קן צרעות וקרב חתולות. וגם על אומץ, תשוקה, ואש בוערת בלב.  עשרת העקרונות של מנהיגות נשית והאימפקט שלהם על חייך כבר מחר בבוקר.  איך תתחברי לאש שבוערת לך בבטן? מה תעשי איתה כדי להיות משמעותית בעולם? איך תרתמי נשים חזקות להגשים את החלומות שלך?מה תעשיעם הפריבילגיות שלך כדי להאיר את העולם עבור אלה שלא זכו להן? ומה כל זה מלמד אותנו על מנהיגות נשית ויזמות משנת מציאות?  הרצאה המחברת השראה עם עקרונות מעשיים לבניית סיסטרהוד בכל ארגון ובכל מעגל בחייך.

סמל-רקע-שקוף-להטמעה-על-בהיר

על מולאן חאליסי ואת- על הנשים ששינו את פני ההיסטוריה והוציאו את כולנו לחופשי

120 דקות על 180 שנה של המהפכה ששיחררה חצי מאוכלוסיית העולם לחופשי.
על מה היית יוצאת להאבק? איך התחיל ניצוץ קטן של מרד שיצר מדורה אדירה של שינוי בינלאומי? האם יש פמיניסטיות עם חוש הומור? האם האמהות שלנו פוגעת בשליחות שלנו או אולי ההפך? מה זה פטריארכיה? מי היו הנשים שבזכותן יש לנו את החופש לבחור ולהיבחר? איך בר רפאלי קשורה למסע הזה? ואיך היא מתחברת לגיבורות שנתנו לך את החופש להיות מי שאת? 

הרצאה מטלטלת, עוצמתית, מלאת ידע וקצת מסוכנת, אחריה לא תאמיני שלא הכרת את הסיפור ששינה את עתידך לנצח (ואולי אף תגלי שאת פמיניסטית בעצמך למרות שלא חשבת שאת כזו. )

סמל-רקע-שקוף-להטמעה-על-בהיר

הסיסטרהוד- מדורת שבט
על ריבועי אפליקציה סינית, על בניית תחושת שייכות וקהילות לב מקוונות

במרץ 2020 עצר העולם מלכת, ומציאות חדשה נוצרה. מכל אתגרי החיים התחזקה עוד ועוד תחושת הבדידות והניתוק. כמו בספרים אפוקליפטיים, מגע אנושי הפך למותרות, והתרופה היקרה מכל הפכה להיות תחושת שייכות, חיבור למקור משמעות, וקשרים של אהבה. בניגוד לכל הציפיות, יצרה תקופת הקורונה גם הזדמנויות גדולות לחיזוק תחושת השייכות, המשמעות וקשרי האהבה, במרחב מקוון. מה היא נוסחת הקסם שהופכת את "הסיסטרהוד" לתרופה לנפש? מה הם העקרונות העומדים מאחוריו? ומה ניתן לחלץ מחווית הקהילה המקוונת שלנו על אינספור היצירות שתוכלו אתם ליצור בעולם?

מיכל ברקאי ברודי עם כמה מעקרונות היסוד של הסיסטרהוד, שהם נוסחת הקסם לבניית שבט וירטואלי אמיתי בזמנים של בדידות גדולה.

סמל-רקע-שקוף-להטמעה-על-בהיר

על המלכות, האימהות, הנביאות והמורדות שיצרו את הסיפור של עם ישראל.

סדרת מפגשי לימוד/הרצאות חד פעמיות בסגנון בית מדרש המחברות בין הגיבורות של עם ישראל מתנ"ך ועד תש"ח: מרים הנביאה עם חנה סנש, שירת רחל עם שירת דבורה, רבקה, לאה ורחל אימותינו עם האמהות שאנחנו, מיכל בת שאול ומיכל ברקאי ברודי.

כולן יחד במארג קסום ומרגש של נשים שעיצבו את הסיפור הפרטי והכללי של כולנו, עם השיעורים שכל אחת מאיתנו לוקחת מהן למשפחה ולחיים שלה.

"הרצאה מצויינת!! מיכל מביאה אנרגיה סוחפת שמציתה אש בלבבות וגורמת לתחושה שהכל אפשרי. כל זה לצד אותנטיות, חשיפה כנה של האתגרים בדרך, הסכמה להביא פגיעות, ושיתוף של מאחורי הקלעים של המופע המנצנץ על הבמה. בסיכום ההרצאה נאמר מספר פעמים שזאת הייתה ההרצאה הכי טובה שהייתה לנו. תודה על ערב שאני בטוחה שייזכר כמשמעותי ביותר עבורן ועבורי"
נטע לבנברג (שגרירי רוטשילד)

להזמנת הרצאה, מלאו את הטופס הבא-

ניתן  להתקשר/לשלוח וואצאפ לשירה מנהלת התפעול שלנו 052-4623959

לקבלת פרטים נוספים

עבדנו עם: