השראה, שליחות, סיסטרהוד

אחרי מאות הרצאות מצליחות בישראל ובעולם,  

מיכל ברקאי ברודי בהרצאה שתגרום לכם לבכות, לצחוק, להתרגש  ולהתחבר לאש שבוערת לכם בבטן, 

 על מנהיגות נשית, שליחות ויזמות

סמל-רקע-שקוף-להטמעה-על-בהיר
תמונה ראשונה

קטלוג ההרצאות של מיכל ברקאי ברודי:

גל

מניצוץ בלב לאש שמאירה את העולם

חשיבה יזמית והיכולת לעורר השראה ולפעול מתוכה ליצירת שינוי בעולם היא כלי יקר ערך בימים בהם המציאות כולה מתערערת. אז איך גנדי, שריל סנדברג ואלזה מלמדים אותנו כל מה שצריך לדעת כדי להפוך מחולמים בהקיץ לאנשים שמשנים את העולם? איך קראוון אחד באוויר מביא אותך מפחי הזבל באופקים לשינוי מציאות לרבבות ומה כל זה מלמד אותנו על היכולת שלנו לקחת ניצוץ קטן בלב ולהפוך אותו לאש גדולה של תיקון?  

הרצאה שמשלבת אש אדירה לעשייה והשפעה עם כלים פרקטיים וברורים איך לצאת לדרך כבר עכשיו.

גל

להיות השינוי

על שק של נחשים, קן צרעות וקרב חתולות. וגם על אומץ, תשוקה, ואש בוערת בלב.  עשרת העקרונות של מנהיגות נשית והאימפקט שלהם על חייך כבר מחר בבוקר.  איך תתחברי לאש שבוערת לך בבטן? מה תעשי איתה כדי להיות משמעותית בעולם? איך תרתמי נשים חזקות להגשים את החלומות שלך? מה תעשי עם הפריבילגיות שלך כדי להאיר את העולם עבור אלה שלא זכו להן? ומה כל זה מלמד אותנו על מנהיגות נשית ויזמות משנת מציאות? הרצאה שהולכת עם נשים רבות כל כך במשך שנים, נותנת כוח, אמונה, תקווה וידיעה בהירה איך כל אחת מאיתנו יכולה להיות השינוי שהיא רוצה לראות בעולם.

הרצאה עיריית תא
גל

פורצות קדימה- על נשים כוח והשפעה

עולם העבודה עבר מהפכה בלתי נתפסת במאה השנים האחרונות. נשים תופסות עמדות מפתח, מקבלות הזדמנויות שלא יכלו לחלום עליהן לפני חמישים שנה ומשפיעות על המציאות במספרי ענק. ובכל זאת, פערי השכר המגדריים עומדים על יותר משלושים אחוז, "קנס האמהות" מכביד על כולנו והחתירה לשוויון בעולם העבודה דורשת בעיקר עוד… המון עבודה.    אז מה הן ההטיות המגדריות שמשפיעות על שורת הרווח של כולנו?  למה שוויון מגדרי הוא מקפצה אדירה לרווחיות, פרודוקטיביות ואפקטיביות של כל ארגון עסקי? מה צריך לעשות מחר בבוקר כדי ליצור סביבת עבודה מגוונת ושוויונית ומה מונע מאיתנו להיות שם כבר עכשיו? הרצאה מלאת כלים פרקטיים, נתונים ותובנות שישפיעו על הארגון שלכם כבר בהפסקת הקפה שאחרי ההרצאה.

על מולאן חאליסי ואת- על הנשים ששינו את פני ההיסטוריה והוציאו את כולנו לחופשי

120 דקות על 180 שנה של המהפכה ששיחררה חצי מאוכלוסיית העולם לחופשי.
על מה היית יוצאת להאבק? איך התחיל ניצוץ קטן של מרד שיצר מדורה אדירה של שינוי בינלאומי? האם יש פמיניסטיות עם חוש הומור? האם האמהות שלנו פוגעת בשליחות שלנו או אולי ההפך? מה זה פטריארכיה? מי היו הנשים שבזכותן יש לנו את החופש לבחור ולהיבחר? איך בר רפאלי קשורה למסע הזה? ואיך היא מתחברת לגיבורות שנתנו לך את החופש להיות מי שאת? 

הרצאה מטלטלת, עוצמתית, מלאת ידע וקצת מסוכנת, אחריה לא תאמיני שלא הכרת את הסיפור ששינה את עתידך לנצח (ואולי אף תגלי שאת פמיניסטית בעצמך למרות שלא חשבת שאת כזו. )

הסיסטרהוד- מדורת שבט
על ריבועי אפליקציה סינית, על בניית תחושת שייכות וקהילות לב מקוונות

במרץ 2020 עצר העולם מלכת, ומציאות חדשה נוצרה. מכל אתגרי החיים התחזקה עוד ועוד תחושת הבדידות והניתוק. כמו בספרים אפוקליפטיים, מגע אנושי הפך למותרות, והתרופה היקרה מכל הפכה להיות תחושת שייכות, חיבור למקור משמעות, וקשרים של אהבה. בניגוד לכל הציפיות, יצרה תקופת הקורונה גם הזדמנויות גדולות לחיזוק תחושת השייכות, המשמעות וקשרי האהבה, במרחב מקוון. מה היא נוסחת הקסם שהופכת את "הסיסטרהוד" לתרופה לנפש? מה הם העקרונות העומדים מאחוריו? ומה ניתן לחלץ מחווית הקהילה המקוונת שלנו על אינספור היצירות שתוכלו אתם ליצור בעולם?

מיכל ברקאי ברודי עם כמה מעקרונות היסוד של הסיסטרהוד, שהם נוסחת הקסם לבניית שבט וירטואלי אמיתי בזמנים של בדידות גדולה.

על המלכות, האימהות, הנביאות והמורדות שיצרו את הסיפור של עם ישראל.

סדרת מפגשי לימוד/הרצאות חד פעמיות בסגנון בית מדרש המחברות בין הגיבורות של עם ישראל מתנ"ך ועד תש"ח: מרים הנביאה עם חנה סנש, שירת רחל עם שירת דבורה, רבקה, לאה ורחל אימותינו עם האמהות שאנחנו, מיכל בת שאול ומיכל ברקאי ברודי.

כולן יחד במארג קסום ומרגש של נשים שעיצבו את הסיפור הפרטי והכללי של כולנו, עם השיעורים שכל אחת מאיתנו לוקחת מהן למשפחה ולחיים שלה.

 

"ההרצאה של מיכל היתה מאלפת ומלאה באנרגיות!!!!
נהנתי מכל רגע ולמדתי להסתכל באור חדש לגמרי על נושא הפמיניזם."

"מרתקת, מעניינת ומעוררת מחשבה. מסוג ההרצאות שחושבים עליהן אח"כ עוד ועוד,
ידע שהוא חובה לכל אישה! הרצאה פנומנלית! שאפו גדול למיכל!"

"ההרצאה היתה מטלטלת ומעצימה כאחת!
נתנה לי הזדמנות להבין לעומק מה יש לנו היום ובזכות מי,
וכן את היכולת והחובה להעביר ולקדם זאת גם בשביל הדורות הבאים."

להזמנת הרצאה, מלאו את הטופס הבא

או התקשרו: 052-4623959

עבדנו עם: